Zabieg mikrodermabrazji igłowej, wykonywany w gabinecie Iwony Jamroży w Lublinie

Terapia przeciwstarzeniowa, wykonywana w klinice medycyny estetycznej Iwony Jamroży przynosi doskonałe wyniki. Profilaktyczne zabiegi sprawdzają się bardzo dobrze w przypadku osób młodych i w średnim wieku, w celu rewitalizacji. Do rewitalizacji dochodzi za sprawą autologicznej terapii komórkowej, bazującej na stymulacji czynników wzrostu umieszczonych w preparacie PRP. Umieszczone są w nim też leukocyty, mające działanie przeciwbakteryjne oraz podwyższające odpowiedź odpornościową tkanki.

Podanie PRP sprawia, że dojdzie do intensywnej odbudowy tkanki skórnej we wszystkich jej warstwach. Równocześnie polepsza się elastyczność, gładkość, koloryt i kondycja naskórka. Czynniki wzrostu oddziałują na: rozwój komórek macierzystych, rozwój syntezy kolagenu, angiogenezę, proliferację komórek naskórka a także stworzenie nowych włókien kolagenowych i elastylowych. Doskonale sprawdzi się to na takich fragmentach ciała jak: czoło, policzki, fałdy nosowo – wargowe, szyja, dekolt, dłonie oraz okolice oczu.

Dokładny opis dostępnych zabiegów z tej kategorii zamieszczony jest na stronie gabinetu. Jego właścicielka także udziela odpowiedzi w temacie zabiegu, a po skonsultowaniu się z klientką w gabinecie decyduje, jaka ma być częstotliwość zabiegu. Można również korzystać z innych metod jakimi są zabiegi odmładzające, a o tym, jakie przynoszą one skutki można przeczytać pod adresem https://www.iwonajamrozy.com i szybko zarezerwować konsultację.

Gabinet medycyny estetycznej Iwony Jamroży, ma wiele dobrych opinii. Opłaca się tutaj skierować, gdy chciałoby się zadbać o swój wygląd. Specjaliści podejmują się: usuwania zmarszczek z zastosowaniem toksyny botulinowej, mezoterapii igłowej, zabiegów z użyciem osocza i fibryny bogatopłytkowej i zabiegów z wykorzystaniem peelingów o zastosowaniu medycznym. Zabiegi są precyzyjnie opisane i można przeczytać, z jakiego sprzętu korzystają lekarze do ich wykonania.