Wszechstronna propozycja usług z zakresu chirurgii stomatologicznej – Citistom

Nowocześnie zarządzana klinika stomatologiczna w Katowicach – Citistom oferuje wiele usług stomatologicznych, z dowolnych dyscyplin. W miejscu tym proponowany jest kompletny zakres usług prywatnej praktyki stomatologicznej a także w ramach kontraktu NFZ. Jeżeli kogoś zainteresuje korona porcelanowa to w gabinecie może oczekiwać też na leczenie mające na celu nakładanie korony. Porcelanowa korona zęba jest wybraną z metod uzupełniania częściowych lub całościowych ubytków w uzębieniu. Jest to technika kosztowna, lecz daje doskonałe rezultaty.

Porcelanowe korony są trwałe, prezentują się bardzo naturalnie i gwarantują pacjentom wysoki komfort. Korona protetyczna może zastąpić cały ząb lub tylko jego część. Przykładowo, gdy ząb ma przebarwienia albo jest ukruszony, koronę zakłada się na pozostałą część zęba własnego pacjenta. Kiedy chodzi o całościową utratę zęba, korona jest wówczas umocowana na implancie. Zależnie od materiału z jakiego wykonany jest implant, korony dzieli się na: przymocowane na podbudowie metalowej a także mocowane na pełnoceramiczne. Kolor korony dopasowuje się do wybarwienia zębów naturalnych, za pomocą wzornika kolorów.

W efekcie wyglądają one potem jak naturalne uzębienie pacjenta. W gabinecie doświadczeni stomatolodzy korzystają z najnowszych technologii leczenia, aby móc pomagać pacjentom z brakiem uzębienia. Eksperci mają dużą wiedzę z obrębu implantologii, a dostępne świadczenia nie wywołują bólu. Pacjenci mają świadomość, że w gabinecie będą poddawani leczeniu w jak najlepszych warunkach.

W trakcie pierwszej konsultacji dentysta wyznaczy indywidualny harmonogram leczenia. Jedynie po akceptacji ze strony pacjenta rozpoczyna się leczenie. Będąc zdecydowanym na rozpoczęcie leczenia w Citistom, wie się o tym, że podejmuje się dobrą decyzję. Dentyści mają sporą wiedzę i ciągle się dokształcają. To znaczy, że pacjenci mogą czuć się pewnie, ponieważ wdrożone są zasady jakie mają za zadanie utrzymać pełną sterylność i oddziaływać na wygodę pacjenta.