Makijaż permanentny brwi w London Esthetics – doskonały efekt

Makijaż permanentny brwi zrobiony w London Esthetics przynosi doskonały efekt. Klientki wiedzą, że w taki sposób otrzymają doskonałą oprawę okolic oczu. Dopasowany kształt brwi oka sprawi, że spojrzenie będzie świeże oraz atrakcyjne. To także może przełożyć się na piękny wygląd całej twarzy. Zadbają się o to, specjaliści, jacy mają w tym duże doświadczenie.

Kształt brwi będzie współgrać z konturami twarzy wzorowo. Makijaż permanentny brwi to gwarancja dla klientek, że zmniejszy się czas, jaki spędzają one rano podczas robienia makijażu. To również idealne rozwiązanie dla kobiet, które regularnie uczęszczają na tradycyjną regulację brwi oraz hennę do kosmetyczek, ponieważ jest to praktyczniejsze.

Jeszcze do niedawna make up ten kojarzył się z bólem, lecz jest to mit. Nawet od jakiegoś czasu z takiego zabiegu chętnie korzystają nie tylko klientki, lecz i klienci. Osoby zainteresowane zabiegiem powinny zgłosić się do kliniki na wizytę. W tym miejscu ekspert zapozna się z wymaganiami klientki albo klienta a także dobierze idealną technikę dla danego typu skóry.

Pierwsza wizyta potrwa około 2 godzin w czasie których udzielone są informacje w temacie zagojenia i opieki po zabiegu. Ekspert medycyny estetycznej narysuje kształt brwi a także ustali barwę, grubość oraz typ pociągnięcia. Po tych ustaleniach makijaż zostanie wykonany. Eksperci przekażą też informację o tym, w jakim czasie klient albo klientka mają zgłosić się na dopigmentowanie.